Kuna üks keeruline aasta on juba seljataga, siis vaatame lootusrikkalt tuleviku poole.

Täna on õige aeg mõelda ka meie kogukonna kõige haavatavamatele.

COVID-19 pandeemia tõttu on paljudel invasportlastest naistel ja tüdrukutel ette tulnud järjest raskemaid probleeme. Alates füüsilise tervise probleemidest kuni töökoha kaotamise ning majanduslike raskusteni välja.

Sport, kehaline aktiivsus ja enese vormis hoidmine on tervisele ja heaolule kriitilise tähtsusega. Kuid eriti invaspordis osalemine on kallis ning spetsiaalne invaspordi varustus ja kohandatud transport ei kuulu toetusmeetmete alla.

Eestis on tuhandeid füüsilise puudega lapsi, teismelisi ja täiskasvanuid, kes on aktiivsed ja motiveeritud ning soovivad väga tegeleda spordiga, kuid vajavad sportimiseks kohandatud juurdepääsu võimalust.

Vajame täna Teie kõikide abi rohkem kui kunagi varem!

Annetades MTÜ Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühingule, saate aidata invasportlastest naistel ja tüdrukutel 2021. aastal ja ka pärast seda, olla aktiivsed spordis, olla tervemad!

Mittetulundusühing Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühing

Swedbank AS arveldusarve: EE642200221057250239

Selgitus: „Annetus SPORT“

Täname teid juba ette!

THPNÜ spordimeeskond

NB! Oluline maksuteave – kas teadsite, et 2021. aastal saavad üksikisikud ja organisatsioonid, kes esitavad oma maksudeklaratsioone 2020 aastal tehtud heategevuslike annetuste eest, tulumaksu tagasi 21% annetatud summast?

Teie toetusi ja annetusi kasutame meie eriliste naiste ja tüdrukute, invasportlaste, treeningute ja võistluste toetuseks, spordivarustuse hankimiseks ning invaspordialaseks arendustegevuseks Tallinnas ja Harjumaal.

Avaleht

VÄÄRTUSTADES ERILISI NAISI!