OLE eriSÕBER!

Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühingu missiooniks on abistada ja toetada erivajadustega noori tütarlapsi, naisi ja nende peresid ning ehitada üles ühiskonda, mis on rajatud viisakusele, sallivusele ning võrdväärsusele. Erivajadustega naised on väga erilised. Nad on emad, kolleegid, sõbrad ja abikaasad. Kuid ennekõike on nad armastust ja toetust väärivad Naised.

Lisaks sellele, et oleme eriliste naiste eestkosteorganisatsioon ja töötame muudatuste läbiviimise nimel õigusaktides, on meile südamelähedaseks ambitsiooniks ka ühiskondlike hoiakute muutmine erivajadustega naistesse. Üks meie motodest on:

armastus pole ERIvajadusega!

Et jätkata oma missiooniga, kutsume Sind ülesse olema meie koostööpartner või toetaja, ERIsõber! Samuti kutsume Sind liituma meie ühinguga vabatahtlikuna. Meie organisatsiooni saavutused on võimalikud ainult tänu ERIsõprade annetustele-partnerlusele ja vabatahtlike abile.

Millist abi me vajame?

  • Inimressurss ja anded: 1) visionäärid-mõttekaaslased 2) projektikirjutajad 3) partnerite otsijad 4) graafised disainerid, veebiarendajad, programmeerijad 5) turundusgurud 6) fotograafid ja filmiinimesed 7) tõlkijad (vene ja inglise ja soome keel) 8) mainekujundajad 9) inim- ja naisõiguslased
  • Sotsiaalne ettevõtlus: kui Sulle on südamelähedane sotsiaalne ettevõtlus, Sinu ettevõttel on suurem kontor ja üks ruum pole leidnud rakendust, võta palun meiega ühendust! Samuti vajame abi kontoritehnika ja –tarvete soetamisel.

Milles kaasa lüüa?

2018. aastal alustatavad uued suurprojektid:

  1. Kevadpidu “Ärka, Tärka, Tegutse 2018!”
  2. Kogemusnõustamise projekt erilistele naistele ” Tunne OMA õigusi!”
  3. Sügispidu ” Sinul on annet!” Sinul on jõudu!”
  4. Jõulupidu “Ainult erilistele naistele”

 

Toimunud ja alustatud:

2015. aastal alustatavad suurprojektid:

1) vabatahtliku abistaja mobiilse rakenduse arendamine Helpific

2) sotsiaalse kampaania puuetega naistest „Mida Sina minust arvad?“ läbiviimine

3) fotonäituse puuetega naistest korraldamine

4) puuetega naiste naiselikkust käsitleva dokumentaalfilmi tootmine

5) puuetega naisi kaasava moešhow ellukutsumine

6) puuetega naiste seksuaalsust käsitleva foorumi organiseerimine

7) õigus- ja psühholoogilise nõustamisteenuse osutamine

8) rahvusvahelise koostöö edendamine.

Kui Sa oled piisavalt „hullumeelne“, Sul on maailma muutvaid ideid, suur tahe teha midagi tähenduslikku ja suurejoonelist, saada meile palun e-kiri aadresssile thpnu@epnu.ee või helista telefonil (+372) 55 6898 95! Ulata oma abistav käsi ja liitu meie ERIsõprade klubiga!