THPNÜ » Meie inimesed

Meie inimesed

MTÜ Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühingu juhatus ja abilised

Juhatuse liikmed

Jelena Pipper, foto KL

 Jelena Pipper, juhatuse esinaine

Jelena on lõpetanud 2009.a. Tallinna Tehnikaülikooli keemia ja materjalitehnoloogia teaduskonna (Master of Science in Natural Sciences). Igapäevaselt töötab Jelena Tallinna Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis peaspetsialistina.

 

Maris

Maris Kuusik, juhatuse liige

 

 

 

Keiu
Keiu Roosimägi, juhatuse mentor

Keiu on lõpetanud 2009.a. Tallinna Tehnikaülikooli õigusteaduste eriala (Master of Arts in Law). Igapäevaselt töötab Keiu Claudius Õigusbüroo OÜ tegevjuhi ja vanemjuristina. Lisaks juhib Keiu projekti nimega Helpific ning on Eesti Jagamismajanduse Liidu juhatuse liige.

 

 

Raamatupidamine
MMeelikaeelika Burket

Meelika on õppinud Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis,  Estonian Business School’is ja Tallinna Tehnikaülikoolis. Meelika on töötanud raamatupidaja ja finantsjuhina ligi 20 aastat.

 

Igapäevased abilised

 


Kristina Amor, vabatahtlik, fotoKristina Amor

Kristinale meeldib huumor ja meeskonnatöö võlu. Ta hindab armsaid inimesi ja kaunist elukeskkonda ning soovib neid teemasid kajastada ka oma dokumentaafilmides – elu valu, naeru läbi pisarate, optimismi.

 

Külli Haav, vabatahtlik, fotoKülli Haav

Külli on loominguline inimene, talle meeldivad inimesed ja loomad, tantsimine, kokkamine ja raamatud. Ja muidugi saab temaga rõõme ja muresid jagada.